YÜKSELİŞ ATÇILIK
        2001 yılından itibaren günümüze kadar başarılı bir şekilde hizmet veren YÜKSELİŞ ATÇILIK sektörün öncüsü olup zamanla kurumsal kimliğini oluşturmuş Adana 'nın sayılı başarılı firmaları arasında yer alır.  Sektörün öncüsü olması dolayısıyla oluşan tecrübe ve deneyimle beraber bünyesinde bulundurduğu veteriner hekimlerle at sağlığı ve gereksinimleri ile ilgili profesyonel  bir hizmet sunmaktadır.
Sektörün güvenini ve inancını kazanmış olan YÜKSELİŞ ATÇILIK  başarılı büyümesini diğer şehirlerde de şubeleşme şeklinde devam ettirmektidir. 
 
        Sadece  Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın onayladığı ürünleri satmakta olup bakanlık kontrolünden geçen onaylı ürünleri satmaktadır. Bunun dışında kontrolsüz hiçbir ürün satışı  gerçekleştirmemektedir. 
        Tutarlılığın ve devamlı güvenilir hizmetin simgesi olan YÜKSELİŞ ATÇILIK  bakanlık onaylı ürün anlayışını benimsemiş müşteri odaklı çalışarak  her zaman en kaliteli hizmeti ile ' memnun müşteri '
 profilini devam ettirmektedir.
       At sağlığı ve gereksinimleri ile ilgili her soruya güvenli bir şekilde cevap veren YÜKSELİŞ ATÇILIK en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.
 
   Vizyonumuz
      İlerleyen  zamanlarda tüm hipodrom bölgelerinde satış mağazaları açmak.
SinerjiVet
Serkan Atçılık
Foran Equine
SBS Atçılık
Yükseliş Atçılık
PHARMAX
Marstall
Derby&Metman
 
FIRSATLARDAN İLK SEN HABERDAR OL
İndirimlerden kampanyalardan ilk senin haberin olsun
KATEGORİLER
KURUMSAL
SİPARİŞ İŞLEMLERİ
ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİ
BİZİ TAKİP EDİN
ADANA Yükseliş Atçılık © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.