Radiol B-R Bone Embrocation 250 ml.
Adet :
350,00 TL
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme İmkanı
Hızlı Kargo
Stok Durumu : Stokta Var
 
Bileşimi                 ;hafif sarı veya pembemsi renkte berakbir çözelti olupgayakol %13,5 kereozot %4 ,mentol%1,9 kafur &1,2 içerir.
Kullanım alanları  ;gayakol kan damarlarını genişleterek daha fazla kan akışını sağlamakta ,terlemeyi artırmakta ve deriyi soğutmaktadır.Mentol kan damarlarını genişleterek serinleme hissi verir. Kafur uygulanan bölgeye kan akışını uyarır ve iyileşmyi hızlandırı.Yardımcı maddeler çözücü olarak kullanılır.bölgeyi temiz tutar emilimi artır.
Kullanım sahası    ;At ve köpeklerin kol ve bacaklarında görülen ağrı,ateşve ödem gibi rahatsızlıklarda tedaviye yardımcı olarak kullanılır.
Uygulama şekli     ;Tüyler uzun ise kısaltınız ve sert bir fırça ile uygulama alanınıçevresine 3 cm aşmıyacak şekilde tedbir uygulayınız.İlk uygulama absorbe olduğunda tekrarlayınız..3 gün boyunca günlük olarak tekrarlayınız.3 gün ara veriniz ve gerekirse tekrar uygulayınız.Hassas deriye dikkatli bir şekilde sürünüz.Tahriş olmul deri ya da aşırı tahriş durumlarında sürmeyiniz.Uygulamanın hemen ardından sargılama yapmayınız.
Uyarılar                ;Açık yaralara kesinlikle sürülmez.Beklenmeyen bir etki görüldüğünde hemen veteriner hekime başvurunuz.Sulandırılmamış uygulamalarda bölgeyi kesinlikle bandajlamayınız.Aksi takdirde deride kabarma ve kızarıklık görülebilir..Haricen kullanılır.Gebelikte kullanılabilir.
Doz aşımında belirtiler  ;Deride kabarmalar,tahriş ,kızarıklık artması halinde deride hücre yıkılmaları görülür. Bu durumda uygulamayı hemen kesiniz.bölgeye skatrizam pomat sürünüz  ve yaranın iyileşmesini bekleyiniz.
SinerjiVet
Serkan Atçılık
Foran Equine
SBS Atçılık
Yükseliş Atçılık
Plusvital
PHARMAX
Marstall
Derby&Metman
 
FIRSATLARDAN İLK SEN HABERDAR OL
İndirimlerden kampanyalardan ilk senin haberin olsun
KATEGORİLER
KURUMSAL
SİPARİŞ İŞLEMLERİ
ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİ
BİZİ TAKİP EDİN
ADANA Yükseliş Atçılık © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.