Hoofbalm Blue
Adet :
95,00 TL
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme İmkanı
Hızlı Kargo
Stok Durumu : Stokta Yok
 
Kuru ve Gevrek tırnakları rejenere eder.Tırnak boynuzundaki doğal nemin korunmasına yardımcı olur ve tırnağın esnek ve güçlü kalmasını sağlar.Atlarda tırnağın sağlıklı ,esnek ve güçlü kalmasına yardımcı olmada kullanılır.Tırnak boynuzundaki doğal  nemin korunmasına yardımcı olur.

Kullanım Sahası            : Hoofbalm blue atlarda tırnağın sağlıklı,esnek ve güçlü kalmasına yardımcı olmada kullanılır.Tırnağın eşit ve daha iyi büyümesini sağlar.

Kullanım Şekli Ve Dozu : İlk iki haftada tınak ve tabanına günlük olarak uygulanır.Sonrasında gerektiğinde kullanılmalıdır.

Miktarı : 1000 ML
Etkileşimleri                   ; diğer ürünlerle karıştırılarak verilmemelidir.
Uyarılar                           ;göz ve deriye temastan kaçınılmalıdır.Uygulayıcı uygulama esnasında uygun bir eldivenve koruyucu gözlük kullanmalıdır.Soluma durumunda hasta temiz havaya çıkarılmalı ve gerekirse tıbbi yardım almalıdır.Deri reaksiyonlarında tıbbi yardım alınmalıdır.Yutma halinde ağız hemen yıkanmalı ve bol miktarda su içilmelidir.Kişiye ağızdan hiçbirşey verilmemeli ve hasta kusturulmamalıdır.Hemen tıbbi yardım alınmalıdır.Boş ambalajlar su kaynaklarına atılmamalıdır.Etrafa dökülmesi durumunda mekanik olarak hemen temizlenmelidir.
SinerjiVet
Serkan Atçılık
Foran Equine
SBS Atçılık
Yükseliş Atçılık
Plusvital
PHARMAX
Marstall
Derby&Metman
 
FIRSATLARDAN İLK SEN HABERDAR OL
İndirimlerden kampanyalardan ilk senin haberin olsun
KATEGORİLER
KURUMSAL
SİPARİŞ İŞLEMLERİ
ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİ
BİZİ TAKİP EDİN
ADANA Yükseliş Atçılık © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.