Chevaline Clay Paste 4 kg.
Adet :
325,00 TL
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme İmkanı
Hızlı Kargo
Stok Durumu : Stokta Var
 
Bileşimler    1 kg da      ; %60-70 kaolin  %1-2 isopropil alkol  , anica monthana %1-2, chamomilla recutita %1-2, menthol,xantum gums, benzil alkol,propilen glikol ve prezervatif ihtiva eder.
 
Farmaklolojik  özellikler; formulasyonunda bulunan maddeler su tutma özelliğine sahip kil grubu maddelerdir.Kil ve suyun termal iletkenlik özelliği nedeniyle ayakta oluşan sıcaklığı absorbe eder ve serin sağlar.
 
Endikasyonları              ; tendo ,kas ve eklemlerde berelenmelerde ve zorlanma sonucu oluşan travmalarda rejeneresano destekleme amacı ile kullanılır.Formülasyonda bulunan bitkisel maddeler serinletici ve gevşetici etki sağlayarak tendo ve eklemleri antreman ve yarış sonrası rahatlatır.
 
Kullanım şekli                ; ince bir tabaka halinde uygulanır ve kurumaya alınır.24 saat sonra soğuk suyla yıkanır.Gıda elde edilecek atlarda kullanılmamalıdır.
 
Uyarılar                          ;Uygulama esnasında uygun bir eldiven kullanılmalıdır.Deri ile temasta bol miktarda su ve sabunla yıkayınız.Gözle temas da göz kapakları açık olarak akan suda yıkanmalı,gerekirse tıbbi yardım alınmalıdır.Yutmadan  sonra şikayetler devam ederse tıbbi yardım alınmalıdır.Hasta kusturulmamalıdır.Boş ambalajlar su kaynaklarına atılmamalıdır. Etrafa dökülmesi durumunda mekanik olarak temizlanmelidir.
SinerjiVet
Serkan Atçılık
Foran Equine
SBS Atçılık
Yükseliş Atçılık
Plusvital
PHARMAX
Marstall
Derby&Metman
 
FIRSATLARDAN İLK SEN HABERDAR OL
İndirimlerden kampanyalardan ilk senin haberin olsun
KATEGORİLER
KURUMSAL
SİPARİŞ İŞLEMLERİ
ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİ
BİZİ TAKİP EDİN
ADANA Yükseliş Atçılık © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.