Ani-Tex 44 gr.
Adet :
30,00 TL
200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Kapıda Ödeme İmkanı
Hızlı Kargo
Stok Durumu : Stokta Var
 
Bileşimi                     ; her bandaj %4 borik asit  ve %12 tragacanth ihtiva eder.
Farmokolojik özellik ;ürün bileşiminde borik asit ve kştre(traganth ) bulunmaktadır. Borik asit  çok sayıda üründe sikantrizan  olarak kullanılmaktıdar. Kitre suyu absorbe edici özelliğe sahiptir.
Kullanım alanları      ;kesiklerde, yaralarda,apselerde, yangınlarda tedaviye yardımcı olarak kullanılır.Ayrıca atlarda aşırı idmanın  neden olduğuhafif ağrı ve sertliklerin giderilmesine yardımcı olur.
Kullanım şekli          ;Uygulanama bandajın yapışkan bandı çıkartılarak bu kısım altta kalacak şekilde yapılamlıdır.
Sıcak bandaj olarak ,apse, infekte ve kirli yaralarda topuk çatlaklarında,dikenlerde,laminitislerde uygulanır.Bunun  için bandaj istenilen ölçüde kesilir ve kaynayan suya batırılıp çıkarıldıktan sonra soğutulur.(38 derece).Fazla su sıkılarak uzaklaştırıldıktan sonra uygulanır ve bandajdaki plastik çıkarılır elastik bandaj veya flasterle sabitlenir.Uygulamadan 12-24 saat sonra çıkarılır.
Soğuk bandaj olarak , zorlanmalarda,burkulmalarda,sorşinde,atel uygulamalarında ,morluklarda uygulanır.Bunun için bandaj istenilen ölçülerde kesilir ve soğuk suya batırılıp çıkarılır veya buzdolabında bbir süre muhafaza edildikten sonra uygulanır.Elastik bandaj veya flasterle sabitlenir.Uygulanamdan12-24 saat sonra çıkarılır.
Kuru bandaj olarak   ,açık yaralarda ve basınç uygulanması amacı ile direkt olarak uygulanır ve bandajdaki plastik çıkarılır.Elastik bandaj veya flasterler sabitlenir.Uygulamadan 12-24 saat sonra çıkarılır.
SinerjiVet
Serkan Atçılık
Foran Equine
SBS Atçılık
Yükseliş Atçılık
Plusvital
PHARMAX
Marstall
Derby&Metman
 
FIRSATLARDAN İLK SEN HABERDAR OL
İndirimlerden kampanyalardan ilk senin haberin olsun
KATEGORİLER
KURUMSAL
SİPARİŞ İŞLEMLERİ
ALIŞVERİŞ İŞLEMLERİ
BİZİ TAKİP EDİN
ADANA Yükseliş Atçılık © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.